• BİLİNÇLİ RÜYALAR : Rüyada Farkındalık

Kabus gördüğünde rüyada olduğunu fark edip uyanan ya da farklı bir rüyaya geçiş yaptığını anlatan çok insana denk gelebiliriz. hatta neredeyse hepimiz bunu en az 1 kere de olsa yaşamışızdır.

Rüyada gördüğümüz inanılması güç olaylar ve görüntüler, genelde bize o anda rüyada olduğumuzu hissettirir, bu şekilde ya rüyadan uyanır yada farklı bir rüyaya atlarız. Her gece bir çokrüya gördüğümüzü ve bunlardan bir yada iki tanesini hatırladığımızı varsayarsak, rüyada farkındalığı belkide gecede onlarca kez yaşama ihtimalimiz yüksektir. Belkide bir çok rüya görmemizin en büyük sebebi bu tarz olaylar karşısında bilincimizi kısa bir süre için kazanıp farklı rüyaya geçmektir.

Astral Seyahatin en kolay ve en başarılı yolu Lüsid Rüya / Bilinçli Rüyalardır, fakat Astral Seyahatte gidebileceğimiz yerleri Rüyalar Alemi, Paralel Evrenler Bölgesi ve İçinde Bulunduğumuz Zaman Dilimi olarak üçe ayırırız, normal tekniklerle çıkılan Astral Seyahatte bu üç bölgeyide gezmek mümkündür. Fakat Bilinçli Rüyalarla yalnızca Rüyalar Aleminde bulunulmaktadır. Bunun sebebi ise, uykuya daldığımızda otomatik olarak astral bedenimiz vücudumuzu terkeder ve bilincimiz yerinde olmadığından Rüyalar Alemine geçiş yapar. Bilinçli Rüya görmekteki amaç, en zor şey olan Astral çıkışı Astral Beden yaptıktan sonra, bilincimizi kazanıp belkide bir nevi "hazıra konmak"tır.

LÜSİD / BİLİNÇLİ RÜYA TEKNİKLERİ :

1) Gün boyunca ve gece yatmadan önce "rüyamda göreceğim inananılması güç yada ilginç herhangi bir olay karşısında bilincimi kazanacağım" telkini belkide bu iş için en uygun ve en kolay yoldur.

2) Ya gerçekten su ihtiyacınız varken yatıp uyuyun yada susadığınızı ve mutfakta bir bardak buz gibi su olduğunu (hatta belli bir yere su koyarak yatın) düşünün ve su bardağına ulaştığınızda bilincinizi kazanacağınızı düşünün, rüyada eğer bu bardağa ulaşırsanız (çok susadığınız için mutlaka olacaktır) bilinciniz mutlaka yerine gelecektir.

3) Belli bir müziği dinlerken yine aynı telkinleri yapın ve mp3 çalarınızı, o parçayı belirli bir saatte çalacak şekilde ayarlayın. Gece uykunuzda bu müziği duyduğunuzda bilincinizi kazanabilirsiniz.

4) Devamlı aynısını gördüğünüz rüyalar varsa bu rüyayı tekrar gördüğünüzde bilincinizi kazanacağınızı telkin ederek de başarıya ulaşabilirsiniz.


UNUTULMAMASI GEREKEN BİR AYRINTI : Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsanız bu teknikleri denedikten sonra mümkünse kendi tekniğinizi geliştirmeniz daha faydalı olacaktır.

 

 
Web site içeriği yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, www.astralseyahat.com - 2000 - 2014